איך זה עובד

גבעות פיאמונטה בעת הבציר

 

ב”איירונבך בייק טרבלס” אנחנו מאמינים שמגיע לך שירות מושלם ולא יקר.

כדי לפשט את העבודה אנחנו עובדים ב2 מסלולים.

מסלול אחד:  “תפירת” החליפה למידותיך-ייעוץ ותכנון הטיול על פי צרכיך ודרישותיך.במסלול זה אין הגבלת ימים,אין מינימום משתתפים ואין הגבלה של  בתי מלון,מסעדות או בכלל .אתה קובע מה מעניין אותך ואנחנו מכינים טיול תפור למידותיך.
במסלול זה אנחנו נפגשים  לפגישה ראשונה ולא מחייבת בה תספר לנו מה ברצונך לעשות ואיזה מין טיול אתה מחפש.הפגישה לא מוגבלת בזמן ואתה רשאי לבחור ככל העולה על רוחך ובכל רמה אפשרית.
בשלב הבא תקבל הצעת קונספט לטיול על פי דרישותיך.לאחר שתבחר את היעד ומספר הימים נציע לך הצעה מפורטת הכוללת:מסלולים,בתי מלון,מסעדות,הדרכה מקומית(אם תרצה)ואת כל שאר הפרטים הכלולים בטיול שלך.
לאחר שנסכם סופית את המסלול נגיש לך הצעת מחיר.השיטה בה אנחנו עובדים היא”קוסט פלוס”.אתה לא משלם לנו עבור חבילה שאינך יודע את פרטיה אלא כל העלויות משולמות ישירות לספקים ואין סעיפים חבויים.התשלום שלנו הוא קבוע ואינו כלול בהצעה.בסופו של דבר אתה קובע את התקציב ואנחנו מסייעים בתרגום התקציב לפרטיו הכי קטנים.
המחירים שלנו עבור ייעוץ,בניית הטיול,הכנת המפות,טיפול בכל הקשור ללוגיסטיקה,הזמנת המלונות וכל שירותי הקרקע:
לקבוצה בת  2-4 משתתפים:600 יורו
לקבוצה בת 5-8 משתתפים:1000 יורו
לקבוצה בת 8-12 איש:1500 יורו

בצורה זו אתה יודע בדיוק עבור מה אתה משלם ומשלם ישירות עבור כל הוצאה והוצאה.


*קיימת אפשרות לליווי על ידי או על ידי אחד מאנשי הצוות שלנו

המסלול השני-טיולים מודרכים שאותם אנחנו מכינים ומציעים אותם לקהל הרחב.במקרה זה אתה מצטרף לקבוצה לבד או עם חבריך.בטיולים אלה ,אני או אחד מחברי הצוות מצטרפים ומובילים את הטיול
.

כל הטיולים הם כאלה שרכבנו אותם לפחות פעם אחת ואנחנו מכירים בהם כל כביש וכל פינה.

במסלול זה יפורסמו טיולים ותאריכי יציאה.המחירים יופיעו ביחד עם התכנון והם יכללו הכול כולל הכול על פי הפירוט שיופיע בהצעה.